Get A Grip

Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 39 MB
  • Version 1.0.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Close Quarter Games
Get A Grip; vahşi yaşamın ortasında, yanan bir ormanda kaderine bırakılmış olan bir pandayı kurtarmaya çalışacağınız keyifli bir beceri oyunudur.

Get A Grip; vahşi yaşamın ortasında, yanan bir ormanda kaderine bırakılmış olan bir pandayı kurtarmaya çalışacağınız keyifli bir beceri oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulan oyunda temel amacınız, yanan ormanın ortasında kalan sevimli panda yavrusunu sırtınıza alarak ağaca tırmanmaya ve pandayı kurtarmaya çalışacaksınız. Bu amaç için tırmandığınız ağaç üzerinde toplamanız gereken altınların yanı sıra sizi zorlayacak olan yılan, arı kovanları gibi bir çok engel sizleri bekliyor olacak. Bu engelleri ustaca aşmalı ve sevimli pandayı kurtarmalısınız.

Ancak zamana karşı yarıştığınızı da unutmayın. Zira altınızdan alevler sürekli olarak yükseliyor. Bu alevlere yakalanmamak için oldukça dikkatli ve hızlı ilerlemelisiniz.

Sonsuz koşu oyunu olarak da nitelendirebileceğimiz oyunu sadece ekrana yapacağınız minik dokunuşlar ile yönetebilirsiniz. Rast gele oluşturulan bölümlerde başarılı olmalı ve diğer bölümlerin kilidini açmalısınız. Bu sayede çevrimiçi ve yerel liderler tablosu üzerinde yerinizi alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra oyunda bulunan Facebook entegrasyonu sayesinde en yüksek skorunuzu arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve Facebook arkadaşlarınızı oyuna davet edebilirsiniz.

Basitleştirilmiş 3D mekanlar, kurtarılmayı bekleyen sevimli panda yavrusu ve binbir zorlukla kazanacağınız başarımlar sizleri bekliyor.

Daha Fazla Göster
Get A Grip indir
DİĞER SÜRÜMLER